Znajomosc programu sap

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zawsze posiadamy już o nim wszelkie wiedze oraz wyrobione zdanie. Ale gdy toż chodzi z wszystkim innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się przybyć do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe pułapki i zakładamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy niezależnego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się zaczynać ją w mieszkanie. Bardzo drogi etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną kompetencję oraz z czasu do czasu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedne błędy, nabieramy sprawdzenia i wypuszczamy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w rutynę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w teraźniejszym sezonie idzie jak po maśle. Swoja informacja jest jeszcze większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz piękną radą możemy być maluczkim. Taka pewność w nas jest. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w klarownej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie miesza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z sposobem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe natomiast też nudne też. Również gdy z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest oczywiście to, że potrafimy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na rzeczy, dowiemy się, biorąc system w posiadanie również poznając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.