Zintegrowany program do zastosowania w kazdej branzy

Zarządzanie większymi i mniejszymi przedsiębiorstwami może być o wiele bardziej prostsze i efektywniejsze dzięki wsparciu programom Comarch ERP Optima. Ten składający się z kilku modułów i w pełni zintegrowany program został stworzony z myślą o zastosowaniu w każdej branży. Wyszczególnione moduły-aplikacje poświęcone są fakturowaniu, rachunkowości, zarządzaniu, operacjom związanym z magazynem, czy archiwizacją informacji. To uniwersalne narzędzie możliwe do używania we wszystkich firmach o odmiennych profilach działalności.

Program optima online, dzięki minimalnie rozbudowanemu modułowi obsługującemu wszystkie formy księgowości, jest zwykle stosowany jako główny system zarządzający w biurach rachunkowych. Wyszczególnione moduły programu księgowego Optima posiadają jednak bardzo uniwersalne zastosowanie. Aplikacja Optima Kadry i Płace pozwalają każdej jednostce na sprawne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej. Dzięki regularnym aktualizacjom, program przeprowadza działania w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Oferowany w ramach Comarch Optima program dla księgowości zwalnia przedsiębiorców z obowiązku ciągłego śledzenia nowo wprowadzonych regulacji prawnych.

Program Comarch jest dodatkowo wyposażony w rozwiązanie iMed24, które wspiera działalność wszelkich placówek medycznych. Wykorzystanie tego narzędzia wpływa na podwyższenie poziomu świadczonych usług zdrowotnych, a także – z biznesowego punktu widzenia – na lepiej zorganizowanej pracy firm medycznych oraz wszystkich współpracujących z nimi jednostek.

Wszystkich, którzy są zainteresowani dołączeniem do grona zadowolonych użytkowników programu ERP Optima zachęcamy do zapoznania się z ofertą Comarch Optima. Przed podjęciem decyzji warto także sprawdzić wymagania dla programu Comarch Optima, które warunkują jego skuteczną pracę.

Wystawianie wszelkiego rodzaju dokumentów rozliczeniowych jest znacznie łatwiejsze i bardziej uporządkowane dzięki oprogramowaniu do fakturowania. Moduł Comarch ERP Optima dla faktur jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze.