Zaplodnienie pozaustrojowe film

Pacjentka wchodząca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego jest szansa wzięcia z różnych dróg jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które tak wróżą na zdobycie ciąży. Są one jeszcze monitorowane przez zespół a z froncie do celu trwania procedury są w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka chwili pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć jest film obrazujący jego wzrost, który stanowi przekazywany również pacjentom. Obraz ten daje informacji, których pozyskanie przy starych szkołach jest łatwo niemożliwe.
Które są zalety systemu?
Ułatwia on nie tylko rozwój zarodków w towarzystwu o odpowiednich zakłóceniach, lecz jednocześnie powoduje, że zarodki są dobrze większą nadzieję na implantację. Dzięki bardzo istotnej ocenie rozwoju danego zarodka z ważnych paru dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) zezwala na szybką ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego wzroście.
Najistotniejszym komponentem tego planu jest bezpieczeństwo zarodków. Pozostają one pełny moment w towarzystwie czystym i pozbawionym światła, dokładnie tak, jakby znajdywały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz są pod ciągłą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego naprawdę się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór dobrych zarodków do embriotransferu. Jeśli myślisz się czy system primo vision jest dla Ciebie dobry powinnaś nie być do niego żadnych zastrzeżeń. Ta metoda jest szansę pomocy każdej pacjentce wchodzącej do procedury in vitro. Pewno on jeszcze zminimalizować ryzyko poronienia oraz zajścia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co daleko, jest szczególnie optymalnym rozwiązaniem dla par, jakie są obecnie za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a i osób starszych, jakie nie mogą szybko wydarzeń w ciążę. Organizm do pewnego monitorowania zarodka to możliwość korygowania warunków ich wzrostu i warunek do minimum stresu dla rodziców.