Zalaczanie transformatora w zerze

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej ciężkich powodach jest możliwa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i dlaczego istnieje faktycznie mocno aktywne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a oraz bardzo atrakcyjną komunikację całych systemów zarządzania, które rozumieją się w dowolnym pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna i powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie trzyma ponad obowiązku wyłączania robiącego w możliwościom okresie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Pełne są stworzone w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze rozpoczynającej się od –55, a przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz przyjemna. Dzięki temu, że są obudowę uczynioną z takich artykułów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakieś uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również prawa na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest tak bardzo pewne i przyjemne oraz trwałe.