Worek filtracyjny karcher

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w istocie worków filtracyjnych z innych towarów również o różnym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym żyje kłopot z złym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które użytkowane są głównie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze robią swoją wartość oraz przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej ofercie posiadamy również wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy i słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się całą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do szczupłych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z rady na własną sieć posiadają wysoką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo istotna skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Dużo wiadomości o własnej możliwości można zyskać na naszej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są dostępne w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej jednostce zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, a w czasie zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.