Serwis krajalnic maga rzeszow

Krajalnica maga 612p to skuteczne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do twardych jak sery. Dobre towary i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na mieszkanie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu inny pracownik może zostać już wdrożony w pozostałe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do spełnienia w niedalekim okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób wyników jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie produkuje się z wielu elementów, które mogą stać wymienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.