Salatka izraelska

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych a nie tylko naszych potraw. Można je tworzyć praktycznie z jakiegoś warzywa, połączonego z różnymi w idealnych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale stanowi więcej prawdziwą bombą witaminową, niezbędną do życia swego ciała w odpowiedniej formie.

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-erp-xl-cdn/

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zdobyć w interesach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu wypadkach jednak wiele bardziej lubią samodzielnie komponowane surówki, a prawdziwym ich brakiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To ponieważ w każdym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To niewielkie urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest urządzone w odpowiedni pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w całości, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej kondycje rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z wszystkim selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to technika na ostatnie, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę minut. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszelkie inne warzywa w takiej kombinacji, którą najbardziej preferujemy, i włączymy urządzenie, a po kilku sekundach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Oraz toż wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo i oczywiście. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, by jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To narzędzie, które chroni bliski czas, i inspiruje do ostatniego, by jeść coraz więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!