Programy dla spozywczych sieci

Dzisiejsze sklepy spożywcze i supermarkety są bardzo mocno skomputeryzowane. Wynika to przede wszystkim z wysokich standardów danej sieci, która wymaga systematycznego rozliczania się z ilości towaru, oraz z konieczności ujednolicenia stanu magazynowego i cen produktów dla wszystkich sklepów należących do sieci.

Sklepy spożywcze dawniej obywały się bez specjalnych programów komputerowych, ale i zakres produktów i w związku z tym czynności, jakie należy wykonać w sklepie był mniejszy. Dziś centrale sieci spożywczych narzucają poszczególnym punktom konieczność posiadania konkretnego asortymentu na sklepowych półkach i wymagają skrupulatnego rozliczania się z tych zamówień. Każdy kierownik sklepu musi ewidencjonować każdą czynność, którą wykonują pracownicy w związku z danym towarem. Przykładowo, kierownik robi zamówienie towaru, a następnie każdy produkt wprowadza do systemu komputerowego. Gdy jakikolwiek produkt zostanie sprzedany, automatycznie “schodzi ze stanu”, przez co program komputerowy przeznaczony do sklepów spożywczych jest bardzo aktualny. Pozwala on dokładnie przedstawić ilość towaru na magazynie, czy informuje o kończących się zapasach danego produktu. Dzięki tym działaniom kierownik sklepu może szybko reagować, zamawiając brakujący towar, lub dostaje informacje o tym, że dany produkt nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem klientów, a zatem istnieje szansa, że zdąży się przeterminować zanim ktokolwiek po niego sięgnie – wówczas można urządzić przecenę towaru.

Mini Pc Market to idealny program dla sieci spożywczych – to program bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny, i posiadający wszystkie niezbędne funkcje. Przykładowo, program pozwala na drukowanie z systemu metek z bieżącymi cenami towaru, czy drukowanie aktualnych stanów magazynowych. Takie dokumenty są bardzo przydatne do funkcjonowania sklepu. Skanowanie kodu kreskowego pozwala na bieżąco ściągać produkt ze stanu, lub wyświetlać informacje o stanie produktu na specjalnym skanerze. Wszystko to ułatwia nam specjalny program opracowany dla sieci spożywczych, bardzo wygodny w obsłudze. Dzięki zainstalowaniu programu Mini PC Market możemy wygodnie i szybko dokonywać wszelkich prac związanych z prowadzeniem naszego sklepu spożywczego.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl