Program ksiegowy za darmo

Comarch ERP Optima to dużo atrakcyjny w Polsce program przygotowany dla delikatniejszych również pełniejszych firm z wszelkiej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a jeszcze doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z drugich dziedzinie i sektorów rynku, takich jak: handel i usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie jest jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, jaka stanowi właścicielem firmy NeoNail jest prowadzącą światową marką z dziedziny stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od powodu jej funkcjonowania są blisko konsumentów, oferując im duże i świeże produkty. Stosując w swojej branży program Comarch Optima twierdzą, że każde transakcje dają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest całkowicie znaną siecią dużych sklepów, które polecają się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów eleganckich i najpiękniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostały w rękach firmy Comarch zadanie zmiany naszego systemu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej wpisuje się w potrzeby oraz liczenia firmy Printemps plus będzie przeważnie przy niej w następujących etapach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to absolutny asortyment bielizny, jak też odzieży i materiałów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet podawanych stanowi w szkoła automatyczny, i jednymi osobami, które wykorzystują udział w realizacji polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to jakość z Włoch oferująca odzież dla kobiet i mężczyzn. Wraz z bardzo intensywnym rozwojem sieci, firma zaczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Umieściliśmy na pomysł Comarch Optima.