Program ksiegowy mac os

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w towarzystwie Windows, są bardzo funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przenosić się tabulatorem. Istnieją ponad firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowe rozwiązania i oferty w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Idzie na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem programu jest element Płace. Przedstawia on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie także na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może zatem istnieć ogromnie oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, które z nowych powodów mogą po nisku nie trafić do grupie klasycznej.