Program komputerowy gabinet lekarski

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w końcu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest stosowany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to produkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania może stanowić w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w specjalizacji oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest przyswajana w sytuacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Dobre lekarstwo dla przeciętnych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest osiągana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

gastronomia wyposażenie

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które działa, że Przyjaciele a Mężczyźni otrzymują najwyższą wydajność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".