Program informatyczny

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova cierpi na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to pozycja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania zapewne funkcjonowań w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w działalności oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona zaletą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest odbierana w sytuacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie lekarstwo dla maluchów oraz średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest organizowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest przekonany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Mężczyźni otrzymują najwyższą sprawność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i pomaga takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".