Program do fakturowania na tableta

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego sposobu dokumentów rozliczeniowych w styl szybki, gładki i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest znacznie przystępny w obsłudze. Dzięki niemu ważna wystawić teksty w pewnej walucie.

 

Aplikacja ta istnieje w duzi zsynchronizowana z nowymi modułami systemu firmy Comarch. Znane są aktualizowane w kraju całości, co robi obsługę księgową prostą. Z wskazówki na funkcjonalność (opcje sprzedaży i kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten poziomowi zdecydowanie najlepszą myśl na zbycie wśród efektów tego typu.
Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich wiedz oraz materiałów dotyczących danego kontrahenta. Toż dużo korzystne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego pomysł ten ma funkcję drukowania. Wszystko to kupuje, że system w znaczącym stopniu ułatwia bycie firmy lub przedsiębiorstwa i działa pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest znakomity zwłaszcza dla małych i średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest bogaty i pracownikom przydatna jest łaskę i wsparcie. Taką pracę jest teraz moduł faktury­ jako program do spisywania i fakturowania ułatwia pracę pracownikom oraz zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz spośród ich natychmiastową korektą i możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury zezwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla osób fizycznych,obsługę wszystkich sprzedaż w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem tradycyjnych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak i i owymi, wskazanymi przez użytkownika oprogramowania oraz zarządzanie rejestru usług i kontrahentów.