Obsluga kasy fiskalnej yt

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, to znacznie dobrze wiesz, że szybkość obsługi klienta stanowi pewnym z najważniejszych wyzwań, którym potrzebujesz sprostać. Jednakże że nie domyślałeś się nigdy, że duzi wpływ na ostatni aspekt obejmuje nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale też samo wprowadzenie zamówienia do porządku i zdanie go w sumie fiskalnej.

Jeżeli więc Twój lokal wyposażony istnieje w przestarzałe lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż tenże aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przemieszcza się na jego zadowolenie, także jego wada z oferowanych przez Ciebie usług!
Na wesele na zbytu pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może sięgać z jeszcze dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przesuwają się na jakość świadczonych usług! I oczywiście z taką pracą, jaka przechodzi na planu poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Traktujemy Ci do zaoferowania jeden z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja jest nie dość, że dużo intuicyjna, to również do złudzenia przypomina pozycję na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc goście nie będą uważali ogromniejszych dolegliwości z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały plan uczestniczy w sposobie dotykowym, zapewniając płynny oraz co najważniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technologicznym i łatwością obsługi, ponieważ jest ona przez wpisanie dobrego dla poszczególnego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Obecni na obsłudze klienta na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i doceniany w moc wielkich lokalach gastronomicznych i przyjemnych barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i wykonaj, aby Twój lokal wzniósł się na coraz wyższy stopień!