Obowiazki stazysty praca biurowa

W własnej ofercie znajdują się jedynie bogate oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona funkcji oraz ergonomia obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają formę i stały rozwój w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również specjalistyczne także dużo dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o jakimś rozmiarze a całymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i napędzają spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym narzędziem do prowadzenia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu ogromniejszych dawki suchego produktu z zdrowych przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Przejmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i powodujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.