Krajalnica tasmowa do chleba

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka grupa oraz lekka cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest całkiem niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to skutek, oddany do krojenia przede każdym innego typu wędlin i mięsa, a z powodzeniem potrafi stanowić wykorzystywany zarówno do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest obfita i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w szerocy bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i utworzone z naprawdę trwałych, dobrych w czyszczeniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Wszystek element tego dania, jaki posiada jakąś relacja z żywnością, jest sporządzony z tematów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz uznawał tego tematu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią materiały do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów pracowało "jak nowe".