Krajalnica lurch vegan

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pracę i długie doświadczenie, które z pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak również delikatne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej jakości Krajalnica została spowodowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich moc. Inne elementy zostały zbudowane z eloksalowanego aluminium.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/moduly-erp/

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje ponad urządzona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego ale jak otrzymuje się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.