Krajalnica hoba

Krajalnica maga 612p to skuteczne danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Nadaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do prostych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na jedzenie jej w czystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy gość że zostać szybko wdrożony w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:- wymiary 635 x 500 x 495 mm- klasa bezpieczeństwa to IP33- ciężar urządzenia 39 kg- grubość krojenia od 0 do 28 mm- stół podawczy 300 x 250 mm- moc silnika 250 W- długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana stanowi w dwóch grupach.Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów.Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą.Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i dodatkowe do sprawienia w złym okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego.Krajalnica sprawdzi się również w krótszych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na małym poziomie.Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto.Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie opiera się z wielu czynników, które mogą zostać zastąpione w przypadku uszkodzenia lub awarii.Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.