Jaka krajalnica jest pozada na rynku

Urządzenie bizerba gsp-v to nic innego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która wyposażona została w nowoczesne funkcjonalności. Jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest w głównej mierze do krojenia wędlin oraz sera. Wyposażona jest w jednoczęściową płytę oporową.

Płyta ta jednocześnie posiada kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w stanie ociekać na ladę i zostaje zachowana czystość oraz porządek w miejscu pracy zgodnie z zasadami bhp. Ostrzałka może być bez problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica pozwala na krojenie nie tylko już wspomnianych serów i wędliny, ale również mięsa w dużych porcjach. Podwyższone nóżki dają możliwość łatwego czyszczenia obszarów znajdujących się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie zapewnione jest za pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Daje ona możliwość krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. natomiast wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany.
Krajalnica bizerba gsp-v jest niezmiernie łatwa w obsłudze, a także w konserwacji oraz w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie zastosowanie w małych oraz średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych oraz w gastronomii. Charakteryzuje się dużo niższym zapotrzebowaniem na energię elektryczną niż inne dostępne na rynku krajalnice. W trybie standby nie zużywa energii, a obudowa wykonana jest z anodowanego aluminium.
Krajalnica jest nowoczesnym urządzeniem. Posiada gładką powierzchnię bez kantów, bez naroży. Jest urządzeniem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są niezmiernie łatwe w demontażu. Sama krajalnica charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem pracy.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl