Enova365 moduly

Enova365 jest wyłącznie polskim systemem ERP, który wspiera panowanie w pewnym przedsiębiorstwie. Program ten stanowi gotowe rozwiązanie przeznaczone do prowadzenia zarówno firmami, kiedy i pracami. Architektura całego oprogramowania buduje się na modułach. Odpowiadają one zbyt określony zakres działania danego przedsiębiorstwa. Widać toż być sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie podzespoły są ze sobą zintegrowane. Dzieje się tak dzięki wspólnej podstawie danych.

 

Całe oprogramowanie jest dopasowywane do konkretnej organizacji. Stąd same istnieje ono proste w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 jasna i enova365 platynowa.
Srebrna możliwość to oprogramowanie dane w centralnej mierze dla średnich i małych przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa podejmuje się przy pomocy Księgi Przychodów i Rozchodów.
Złota wersja poświęcona jest dla wymagających użytkowników. Wersja ta poświęcona jest dla przeciętnych i całych przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż oraz kadry oraz płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w sądzie do wersji srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja najwyższe wymagania klientów. System ten zależy w żaden środek nie ograniczonej rozbudowie.
Mienie z programu enova może odbywać się na chwila sposobów. Widać wtedy żyć tradycyjna działalność na komputerze w oknie programu. Z systemem można też skupiać się przy pomocy przeglądarki internetowej lub przy pomocy urządzenia dotykowego.
System można wdrożyć do przedsiębiorstwa między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można i wynająć i kupować okresowy abonament.

System zaprojektowany stanowi w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który pomaga nie tylko procesy produkcji, ale także wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać tematy i pracuje w charakterze unikania błędów. Jest sprawdzonym rozwiązaniem, stosowanym przez tysiące własnych spółek.

System enova365 zawsze odpowiada tym potrzebom firmy. Przedstawia się doskonałą wartością i największą skutecznością w podejmowaniu działań i oszczędzaniu. Ponadto praktycznie go modyfikować i rozwijać o kolejne moduły.