Elektroniczna ksiegowosc krzysztof zakrzewski

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i pochłaniającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo oryginalnych odbiorców, dodaje je jednak elastyczność i prostotę obsługi. Co znacznie ważne, są one dopasowane do właściwych wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najprawdziwszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do firm prowadzących całą księgowość, kiedy i firm pokrywających się w organizacji księgi zysków i rozchodów czy na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle ubogim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z pomysłem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten układ w porównaniu z nowymi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zastosowaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje więcej realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zapłacone w terminie; ewidencja środków trwałych, a dodatkowo wartości delikatnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.