Drukarka fiskalna posnet 3001

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 lub z 3.00 na 2.00 – ta kolejna droga to najmilsza informacja dla śpiochów, ale trochę gorsza dla klientów kas fiskalnych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w tych punktach potrafi stanowić zrobiona wyłącznie bezpośrednio po wykonaniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana momentu w nocy to specjalny plus dla kasjerów, którzy działają w porach nocnych – za dodatkowy czas pracy mają do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do pobrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to zawsze pewna trudność dla klientów kas fiskalnych, którzy zawierają w układach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana momentu w kwotach fiskalnych pewno istnieć spowodowana jedynie po ukończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Też w niektórych kasach fiskalnych odpowiedni do wymiany klimatu jest dopiero autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co narażają kasjerów na także większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Jeśli te powody są dla nas wielkie, możemy podejść do operacji zmiany godziny na polskiej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich możliwościach i potwierdzenie zmian. Procedura taż istnieje bardzo dobrze określona w instrukcji obsługi, która jest dobrana do kasy fiskalnej przez producenta. Jak będzie uważało miejsce zdarzenie, w jakim pomimo postępowania razem z wizerunkiem w instrukcji i w/w wskazówkami operacja zmiany pory nie udała się, zalecamy jeszcze jedno rozwiązanie: zmiana godziny o cenę niższą niż 59 minut np. 30 minut i działanie jeszcze raz tej czynności po upływie doby. Gdy natomiast obecne nie pomoże nam doprowadzić godziny do prawidłowej wartości – wtedy zachęcamy do kontaktu z zdrowym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych mają teraz mało czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie okresu w urządzeniach. W moc przypadkach najwygodniejszym rozwiązaniem pokaże się wprowadzenie chwilowej luki w statystyki sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni wyrazić w układu spośród obecnym wyrozumiałość.