Dioda led 7020

Każdy z nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które pokazują nam drogę ewakuacji w razie zagrożenia. Są zatem określenia, które zgodnie z prawem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą odnajdować się w instytucjach publicznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Objawy też narzekają na planie oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z domu, w którym przybyło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te stosują najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

dyrektywy atexDyrektywa ATEX 137

Wraz z biegiem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego pociechą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i rozwiązania awaryjne bez wydawania dużych środków. Diody LED przedstawiają się dużą wydajnością świetlną i niskim poborem energii elektrycznej. Możemy je realizować bezpośrednio na ścianie lub suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim kształtom i złym kosztom eksploatacyjnym są bardzo atrakcyjną opcją dla tradycyjnych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą charakterystyczną oświetlenia awaryjnego istnieje łatwość jego użytkowania podczas niedoboru lub całego braku prądu. Jeżeli mamy do tworzenia z niespodziewaną przestrzenią w dostawie energie w wyniku awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, jakie że wpływać bez zasilania nawet do trzech godzin. To wyjście jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych gości i mężczyzn w razie zagrożenia.

Nowa technologia oświetlenia LED nie tylko daje nam niskie koszty eksploatacji, lecz jeszcze przygotowuj na dowolne zabezpieczenie swoich firmie i przedsiębiorstw.