Czy warto kupic uzywana kase fiskalna

Sklepy obfitują w bogatą ofertą różnych modeli kas fiskalnych. Niejeden przedsiębiorca ma kłopot z wyborem odpowiedniego urządzenia. Nie bez znaczenie jest również cena kas fiskalnych, które niestety nie należą do najtańszych. Tanie kasy fiskalne są pożądane przez młodych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Coraz częściej zatem decydują się na zakup używanej kasy fiskalnej. Warto szukać urządzenia które,  jest w stanie doskonałym i jest niewątpliwie niezbędne przy prowadzeniu jakiejkolwiek trwałej działalności gospodarczej związanej z fizycznym handlem towarami i usługami. Jeżeli należycie do grona właścicieli sklepów, firm i tym podobnych działalności gospodarczych to ten zakup będzie dla was bardzo opłacalny.
Przedstawię teraz pokrótce ten produkt. Używana kasa fiskalna, ponieważ to o niej teraz mówimy, ma jeden niewielki defekt.

Mianowicie, nie działa ostatnia cyfra wyświetlacza. Nie stanowi to jednak wielkiego problemu, ponieważ niewielu właścicieli sklepów stosuje na co dzień liczby siedmiocyfrowe. Nie spotyka się zbyt często ludzi, którzy kupują w supermarkecie artykuły sięgające swą łączną ceną miliona złotych lub ją przekraczającą.
Zajmijmy się teraz jej zaletami. Przede wszystkim, niezwykła łatwość obsługi i wyświetlacz komputerowy. Jest to kasa fiskalna najnowszej generacji. Zapomnijcie na zawsze o wstukiwaniu monotonnego kodu po raz tysięczny tylko dlatego, że zapomnieliście, jaki numer seryjny ma banan. Jeżeli interesuje was wygodne, szybkie, efektywne i przyjemne obsługiwanie klienta ten zakup będzie dla was absolutnym błogosławieństwem. Im częściej pracujecie, tym lepiej znacie żmudny i monotonny los typowego kasjera w dużym markecie.
Urządzenie, o którym mówię ma zainstalowany system operacyjny użytkowany powszechnie również w komputerach stacjonarnych. Dlatego nie ma się czego obawiać odnośnie jego obsługi, ponieważ jest ona dziecinnie prosta. Im częściej korzystacie z Windowsa na laptopach, czy standardowych PC, tym łatwiej będzie wam posłużyć się tą używaną kasą fiskalną.
Teraz kwestia zasilania. Urządzenie wymaga dosyć dużych nakładów energetycznych już wtedy, gdy zostało wypuszczone na rynek. Używana kasa fiskalna potrzebuje o trzydzieści procent więcej energii elektrycznej, a zatem będziemy musieli wydać nieco więcej pieniędzy na prąd. Nie należy jednak się tym martwić, ponieważ jest to bardzo niska cena w porównaniu z wygodą, jaką zyskają nasi pracownicy. Im szczęśliwszy pracownik, tym bogatsza firma.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl