Comarch klasyka edeklaracje

Samymi z najulubieńszych programów dedykowanych dla nazw są te wychodzące z serii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), zwłaszcza dla przedsiębiorstw będących komputery robiące w tłu DOS. Seria ta aktualizowana jest teraz przez ponad 20 lat a skorzystała przez ostatni chwila wielkie i wierne grono zwolenników.
Program z ostatniego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które tworzą w zespole operacyjnym Microsoft DOS.

Jak system operacyjny można używać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to kompletna i spójna oferta idealna dla delikatnych oraz małych firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet jest kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które wykonują w tle DOS. W sklep Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Mężczyźni z wszystkiej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą nabrać te, które najlepiej gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na toż jaki dobrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W właściwym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to wykonało, że pakiet ten szedł się w moc krajach Krajowy zaś w wielu branżach podstawowym standardem. Klienci lubią sobie jego efektywność, stabilność oraz funkcjonalność. Seria ta cechuje się prostą obsługą, niezawodnością i prostym interfejsem. Do ostatniej chwili z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla spółek będących klientami pakietu, którzy myślą o wrażeniu na kolejne aplikacje Comarch przygotowano wyjątkową ofertę. Nie wymagają oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu nowych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w strony aplikacji Comarch Asysta. Traktuje to zarówno tych klientów, którzy do tej chwile korzystali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.